body shapes

Tvary těl

Menší vršek, širší spodek

Tyto ženy mají úzká ramena, průměrně velká prsa, štíhlý pas a plná stehna, boky a zadeček. První věc, kterou musíte zvážit a naučit se (pokud máte tento typ těla), je vytvoření smyslu pro rovnováhu.

Zde jsou věci, které byste si měla pamatovat při výběru správného oblečení: nejlepší bude nosit světlejší barvy na vršku, potisky a proporcionální sexy výstřihy. Halenky širokého výstřihu a spadlá ramena jsou výbornou volbou, protože dělají ramena širší, čímž tvoří již zmíněnou rovnováhu s boky. Nosit tmavé barvy na spodní části těla vám prospěje. Černá, uhlově šedá, půlnoční modř a jiné tmavé barvy. Tmavá barva má zeštíhlující efekt, takže pokračujete ve tvoření rovnováhy a zmenšujete svoje plnější boky.

Zkuste nosit nižší pas a úplné kalhoty. Opticky zmenší boky. Sukně tvaru A je další skvělou volbou. Nikdy nenoste celoupnuté sukně, ještě více by zdůraznily rozdíl ramenou a boků. Nevybírejte si kalhoty s kapsami na bocích, abyste nepřitahovala pozornost tam, kam nechcete. Další špatnou volbou jsou kalhoty stáhnuté nad kotníky.

Větší nahoře, menší dole

Tyto dámy mají štíhlejší spodní část těla větší horní část. Opět je potřeba tvořit dostatečný balanc mezi jednotlivými částmi těla – to znamená zmenšit vršek nebo zvětšit spodek. Přitáhněte tedy pozornost na spodek použitím světlých barev, potisky na zadku, skládanými a vrstvenými sukněmi nebo harémovými kalhoty. Tyto triky vám dodají plnost i na spodní části těla a pomůžou vám při tvoření rovnováhy. Krátká sukně je také v pořádku, ale pozor na délku. Příliš krátká sukně udělá vršek ještě větší.

Na vršku použijte V tvar trička s hlubším výstřihem. Zbavte se všech vodorovných pruhů.

Vysoká a štíhlá

Vaše poprsí je malé, pas a boky jsou úzké, vaše ruce a nohy jsou dlouhé a štíhlé. Při nákupu oblečení se musíte ujistit, že je dostatečně dlouhé i pro vás.

Můžete nosit jakýkoliv styl kalhot, pokud vám sedí jejich délka. Vaše vršky by měly být o něco delší, aby vyrovnaly délku vašich nohou. Co se týče sukní, vyhněte se používání mini sukní, které by vám nohy ještě prodloužily. Dlouhá sukně bude sedět nejlépe.

Používejte ploché a nižší podpatky. Už takhle budete nejvyšší mezi svými přáteli. Noste lehčí a měkčí barvy s texturou tkaniny. Přidávají plnosti. Vyhněte se použití tmavých barev a mimořádně těsného oblečení, které vás udělá štíhlejší, než jste. Nejlepší je, pokusit se najít bundu s velkým límcem a velkými manžetami, které se na vás hodí nejlépe.

Drobná

Jste malá a krátká. Jediná věc, na kterou je potřeba je zaměřit, je opticky vás zvětšit. Nošení podpatků je jedna věc, kterou můžete zvážit. Dlouhé délky, rovné kalhoty a legíny jsou nejvhodnější. Vytváří potřebnou výšku a vaše spodní polovina je štíhlejší. Další věc, popřemýšlejte nad nošením černobílé kombinace. Díky ní můžete vypadat vyšší.

Pokud jde o vzorky, vertikální potisky přidají výšku. Také zvažte malé a jemné vzory. Velkým vzorům se vyhýbejte, protože tělo ještě více zkracují.

Kulaťoučká

Pokud máte plné poprsí i bříško, větší ruce a hezky tvarované nohy, patří vám kulatá postava. U vás je potřeba vytvořit linii pro dosažení tvarů a křivek. Zvažte nošení šatů se vzory a potisky. O něco větší potisky na vás budou vypadat stále dobře. Vyhněte se naopak malým potiskům, protože vás budou opticky zvětšovat.

nápad je nosit černou nebo bílou, tedy jenom jednu jedinou barvu. Tmavé barvy vás zmenší. Svislé pruhy vytvoří správné linie vašeho těla. Vyhýbejte se všem horizontálním vzorům.

Výstřihy noste do tvaru V, zeštíhlují poprsí. Kalhoty a sukně noste rovného střihu. Nenoste úplně pzké kalhoty, plísňové kalhoty ani harémové, které by vám ještě přidaly.

Správné křivky a úzký pas

Vaše přirozené křivky jsou obdivuhodné a číší z vás sex-appeal. Vaše poprsí, pas a nohy jsou v perfektní kombinaci. Vaší postavu vám závidí téměř každá žena. Můžete si dovolit téměř vše. Vyzkoušejte nízké V výstřihy nebo výstřihy na zádech. Můžete si dovolit i úplné oblečení zvýrazňující pas. Nenoste volné blůzy a pytlovité oblečení, vaší postavu je škoda skrývat.

Nebudou vám tolik slušet prodloužená trička a oříznuté vrchy, ale to jen proto, že vám ještě více zvýrazní úzký pas. Sukně noste pouzdrovitého střihu a kalhoty si můžete dovolit i bokové. Vhodné jsou elastické tkaniny, které ukážou vaše křivky. Co se týče barev, plné barvy vám budou sedět lépe než potisky. Pokud chcete nosit potisk, vyberte si ten drobnější. K vaší postavě se hodí veškeré doplňky, jako jsou pásky do pasu, sexy vysoké boty a další módní doplňky.